![Μιχάλης Βλασταράκης μέλος Συντονιστικής Επιτροπής egg – enter•grow•go](/-/media/egg/sintonistiki-epitropi/vlastarakis.jpg?h=200&iar=0&w=200&hash=F50C85C44F71A620C89427FE4F8B38AD)
Μιχάλης Βλασταράκης
Γενικός Διευθυντής Marketing και Εταιρικής Επικοινωνίας Ομίλου Eurobank
Απαρτίζεται από στελέχη της Eurobank και του Corallia και αποτελεί την ανώτερη ομάδα διοίκησης. Η Συντονιστική Επιτροπή του egg – enter grow go λαμβάνει όλες τις κρίσιμες αποφάσεις. Τα μέλη της είναι υπεύθυνα για τη σωστή οργάνωση, την ομαλή υλοποίηση αλλά και την αποτίμηση των δράσεων του προγράμματος egg – enter grow go.